Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5