Movies
Ratings
39
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Nim's IslandRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Bigger Stronger Faster*Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Au Revoir, UFORated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0