Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0