Titles you rated
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Take PointRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.0