Titles you rated
HappinessRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.5
Spy GameRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Raging BullRated ★ 3.5
The Fabulous Baker BoysRated ★ 5.0
Almost FamousRated ★ 4.0
Big NightRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.5
GyeongjuRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0