Titles you rated
War HorseRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Certified CopyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Waltz with BashirRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.0
No Mercy for the RudeRated ★ 5.0
21 GramsRated ★ 5.0
Marley & MeRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
A League of Their OwnRated ★ 5.0
The Philly KidRated ★ 5.0
No DoubtRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0