Movies
Ratings
143
World War ZRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 2.0
AliensRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
ReptilianRated ★ 1.0