Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0