Titles you rated
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 5.0- Gear Fighter DendohRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0- The MentalistRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0- Attention PleaseRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Around 30 ChanRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 1.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.0