Titles you rated
HerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5