Movies
Ratings
545
SpotlightRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
JackieRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 2.5