Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 1.5
The HimalayasRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
Fatal IntuitionRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Granny's Got TalentRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0