Movies
Ratings
69
50 First DatesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
CasperRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The RuinsRated ★ 2.0
MirrorsRated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 1.0
The MistRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0