Movies
Ratings
154
The PianistRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
PainedRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0