Movies
Ratings
658
The Third MurderRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.0
John WickRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0