Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0