Movies
Ratings
25
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
LooperRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Run Lola RunRated ★ 4.0
Tom at the FarmRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
BadlandsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0