Series
Ratings
15
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5