Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Venus and MarsRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 2.0
EnchantedRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0