Movies
Ratings
54
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
From Me To YouRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5