Titles you rated
The A-TeamRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0