Movies
Ratings
31
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0