Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
What Is LoveRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Seed of ChuckyRated ★ 1.0
Noroi: The CurseRated ★ 3.0