Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
LTNSRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5