Titles you rated
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The CaveRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 2.0
MulanRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 2.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0