Movies
Ratings
59
The Man from EarthRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0