Movies
Ratings
474
American UltraRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Steel RainRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Grave Encounters 2Rated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0