Series
Ratings
11
The Slave HuntersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5