Titles you rated
- Mother GamesRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Romantic PrincessRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0