Movies
Ratings
344
Just My LuckRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 2.5
Meet the SpartansRated ★ 1.5
The Pink PantherRated ★ 3.0
Curly SueRated ★ 2.5
Meet DaveRated ★ 1.5
Ice PrincessRated ★ 3.5
Home Alone 4Rated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
MouseHuntRated ★ 3.0- Baby's Day OutRated ★ 2.5