Titles you rated
Peter PanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.0