Titles you rated
Bride WarsRated ★ 2.5
The ApartmentRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 2.0
BeatRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 1.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
The AbyssRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0