Movies
Ratings
125
HitchRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Dead ZoneRated ★ 2.5
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: The Tree of MightRated ★ 2.5
The Happy LifeRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 1.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0