Movies
Ratings
186
April FoolsRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0