Movies
Ratings
90
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0