Series
Ratings
38
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0