Titles you rated
SinkholeRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.5
The 8th NightRated ★ 0.5
CruellaRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 4.0
RecalledRated ★ 3.0
IRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
SightlessRated ★ 2.0
CallRated ★ 3.5
Don't ListenRated ★ 1.0
GretaRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 0.5