Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 3.0