Movies
Ratings
816
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 3.5
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.0
The Secret of MoonacreRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5