Movies
Ratings
393
Legally BlondeRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0