Series
Ratings
37
The Night OfRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
LutherRated ★ 3.5- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 2.5- Legal High SP 2Rated ★ 3.5