Movies
Ratings
173
ElysiumRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5