Movies
Ratings
217
Blade IIRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5