Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0