Titles you rated
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Faces in the CrowdRated ★ 2.0
The ExperimentRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0