Titles you rated
The MayorRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0