Series
Ratings
12
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0