Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5- Louie Season 1Rated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.5- The Path to GloryRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 3.0