Movies
Ratings
113
Mood IndigoRated ★ 3.5
MommyRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
FrankRated ★ 1.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 2.0