Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.0